top of page

STUDIO PROFIL to firma założona w 2005 roku przez ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży fasad, szkła oraz elewacji aluminiowych.

Jesteśmy firmą doradczo-projektową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prac elewacyjnych wszystkich typów. Nasza działalność obejmuje:

       projektowanie (koncepcje wielobranżowe, projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze)

       nadzory podczas realizacji

       doradztwo techniczne na każdym etapie procesu inwestycyjnego (analizy wykonalności
       i ekonomiki rozwiązań, optymalizację rozwiązań, analizy termiczne i akustyczne
       przegród, badania termowizyjne, koordynację procesu przetargowego, itp.)

       opinie i ekspertyzy techniczne elewacji obejmujące również badania polowe i laboratoryjne
 

Działamy kreatywnie wykorzystując swoje doświadczenie na każdym etapie powstawania projektu elewacji i jego realizacji. Staramy się przewidzieć wszelkie możliwe przeciwności
i problemy oraz ich konsekwencje podczas procesu inwestycyjnego i im zawczasu zapobiegać. Na bieżąco poznajemy najnowsze technologie i materiały, dzięki czemu nasze projekty są unikalne i ponadczasowe.

Tym co nas różni od konkurencji to talent, zaangażowanie, kreatywność, doświadczenie, perfekcja i pasja.

 

STUDIO PROFIL zapewnia wysoką jakość i terminowość wykonywania prac w wymaganym przez Klienta zakresie.

 

Nasza obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie z każdego zakresu techniki związanej z elewacjami to gwarancja pełnej satysfakcji naszych klientów. Jedną z najważniejszych zasad STUDIO PROFIL jest dostosowanie się do odmiennych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta, do jego specyfiki i sytuacji rynkowej.
 

Zawsze staramy się ułatwić wszystkim grupom biorącym udział w realizacji prac elewacyjnych sprawne, profesjonalne, kompleksowe zarządzanie procesem inwestycyjnym, czyli uczynić ich pracę znacznie lżejszą, przyjemniejszą i łatwiejszą.


Najwyższą wartością naszej firmy są jej założyciele i pracownicy bo to oni stanowią o naszej sile, wiarygodności i kompetencji.

 

Nie boimy się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na wszelkie, nawet najśmielsze wizje, które dzięki nam stają się możliwe do wykonania.
 

Witruwiusz powiedział iż „Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna”STUDIO PROFIL pomaga to zapewnić w zakresie elewacji na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

plansza informacyjna PFR poziom.jpg
bottom of page